Odżywki -balsamy po kąpieli

HONEY & OAT CONDITIONER

Odżywka „miód i owies” dla wszystkich rodzajów sierści

Odżywka zawierająca aloes, jojobę, olejki roślinne, proteiny z owsa oraz miód, niezastąpiona przy sierści przesuszonej i zniszczonej. Systematycznie używana regeneruje włos, przywraca mu elastyczność i pozwala na odbudowanie wspaniałej szaty. Zwiększa objętość sierści. Odżywka może być użyta zarówno przed jak i po kąpieli. Ułatwia usunięcie filców i zapobiega plątaniu i filcowaniu się włosa.  Można ja stosować zarówno dla psów jak i kotów.

Więcej…

LUXURY REMOISTUIZER

Luksusowa odżywka nawilżająca

Łatwa w użyciu odżywka nawilżająca, która dzięki specjalnej recepturze łatwo wnika w sierść i skórę oraz bardzo szybko je odbudowuje. Zawiera olejek kokosowy, jojobę, wyciąg z aloesu, panthenol, witaminy A,D,E oraz olejki odżywcze. Jej zastosowanie zarówno przed jak i po kąpieli ułatwia wsunięcie supłów i rozsupłanie splątanego włosa. Wskazana dla sierści przesuszonej, zszarzałej, zniszczonej nieodpowiednią pielęgnacją lub zbyt silnym działaniem promieni słonecznych. Dla psów i kotów.

Więcej…

PLUM PERFECT CREAM RINSE

Odżywka dla wszystkich rodzajów sierści

Nawilżająca i zmiękczająca odżywka, która ułatwia rozczesywanie i szczotkowanie. Zawiera jojobę, wyciąg z aloesu oraz witaminy. Wzmacnia i nabłyszcza sierść, przeciwdziała jej przesuszaniu. Pozostawia miły owocowy zapach. Dla psów i kotów.

Więcej…

RAINFOREST CONDITIONER

Odżywka dla wszystkich rodzajów sierści

Pięknie pachnąca odżywka, o zapachu tropikalnego lasu, która odbudowuje i wzmacnia sierść oraz  przywraca jej miękkość i blask. Bogata w olejki roślinne zawiera ponadto wyciąg z aloesu, jojobę, panthenol oraz kompleks witamin. Użyta zarówno przed jak i po kąpieli ułatwi usunięcie filców i rozsupłanie splątanego włosa. Dla psów i kotów.

Więcej…

SILKY SHOW CONDITIONER

Odżywka jedwabista dla średniej i długiej sierści

Regularne stosowanie tej luksusowej odżywki zapewnia zwierzęciu zdrową, jedwabistą sierść o wyjątkowo pięknym połysku. Unikalna receptura zawierająca wyciąg z aloesu, jojobę, olejek kokosowy, witaminy, olejek słonecznikowy oraz  proteiny z jedwabiu pozwala uzupełnić i odbudować uszkodzoną strukturę włosa. Jest to odżywka niezbędna do pielęgnacji długowłosych wystawowych psów i kotów.

Więcej…

SIMPLE SHED TREATMENT

Odżywka skracająca czas linienia

Delikatna odżywka, która pomaga w pozbyciu sie martwego włosa oraz podszerstka.  Zawarte w niej proteiny oraz aloes powodują wzmocnienie końcówek włosów, zapobiegają ich rozdwajaniu i łamaniu. Regularne używanie odżywki ogranicza problem z sezonowym i niesezonowym linieniem. Dla psów i dla kotów.

Więcej…