Preparaty pielęgnacyjne w sprayu

ALOE HYDRATING SPRAY

Odżywka nawilżająca

Specjalna odżywka o działaniu nawilżającym i regenerującym przesuszoną skórę i sierść. Zawartość aloesu przynosi ulgę suchej, łuszczącej się skórze. Preparat można stosować dowolnie często, zarówno na suchą, jak i na mokrą sierść. Pozostawia miły zapach, zapobiega elektryzowaniu się włosa.

Więcej…

CITRUS TUG FREE DETANGLE SPRAY

Preparat ułatwiający rozczesanie splątanego włosa

Największym utrapieniem w pielęgnacji średnio i długowłosych psów jest plątanie i filcowanie się sierści. Bogata mieszanka naturalnych składników zawierająca wyciąg aloesu, olejek cytrynowy i glicerynę pozwala zminimalizować ten problem. Ułatwia rozczesywanie zarówno suche jak i mokrej sierści. Nadaje szczotce poślizg i zapobiega elektryzowaniu się włosa. Nabłyszcza sierść i pozostawia świeży, cytrynowy zapach.

Więcej…

EXTREME ODOR ELIMINATING SPRAY

Neutralizator zapachów

Preparat, który skutecznie absorbuje i eliminuje nieprzyjemne zapachy pochodzenia zwierzęcego. Można nim spryskać sierść zwierzęcia lub brzydko pachnące miejsce. Jest tak skuteczny, że usunie nawet zapach skunksa. Bezpieczny dla wszystkich zwierząt, również dla szczeniąt i kociąt.

Więcej…

HIGH SHEEN FINISHING SPRAY

Nabłyszczacz i odżywka w sprayu

Preparat stosowany jako ostatni retusz, szczególnie przed wystawą. Ułatwia rozczesanie i ułożenie sierści, zapobiega „fruwaniu” włosa, nadaje mu wyjątkowy, długo utrzymujący się połysk i piękny wygląd. Naprawia i wzmacnia sierść.

Więcej…

SIMPLE SHED AND STATIC SPRAY

Preparat zmniejszający linienie, swędzenie i elektryzowanie się włosa

Unikalny preparat skutecznie zmniejszający niesezonowe linienie sierści. Dzięki zastosowaniu ekstraktu z aloesu oraz olejku sojowego, palmowego i kokosowego uelastycznia przesuszoną skórę i dogłębnie ją odżywia. Łagodzi spowodowane suchością skóry swędzenie. Działa antystatycznie, eliminuje elektryzowanie się włosa.

Więcej…