Preparaty pielęgnacyjno - lecznicze

3 IN 1 WOUND CREAM

Krem przyspieszający gojenie

Krem, który przyspiesza gojenie niewielkich zranień i podrażnień skóry. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Stymuluje odnawianie się komórek skóry, dzięki czemu rana szybciej się goi. Zawiera bitrex - środek zapobiegający lizaniu i wygryzaniu ran.

Więcej…

ALOE VERA JELLY

Łagodząca galaretka aloesowa

Łatwo wchłaniająca się galaretka aloesowa, odżywia skórę i działa łagodząco. Może być stosowana przy grzybicy, otarciach, ukąszeniach, w miejscach wygryzionych przez zwierzę, przy oparzeniach słonecznych. Chłodzi i przynosi ulgę.

Więcej…

HOT SPOT FOAM

Pianka łagodząca podrażnienia

Kojąca pianka opracowana na bazie aloesu i rumianku. Łagodzi pieczenie i swędzenie skóry spowodowane stanem zapalnym, alergią, wysypką lub ukąszeniem. Dodatek olejku z drzewa herbacianego przyspiesza gojenie ran. Wyciąg z aloesu i rumianku ma działanie kojące, ekstrakt zielonej herbaty działa antyseptycznie.

Więcej…

NATURAL BANDAGE

Naturalny bandaż w żelu

Unikalny preparat, który powoduje powstanie niewidocznego, szczelnego bandażu na niedużych skaleczeniach i ranach. Szybko powstrzymuje krwawienie na nieumiejętnie, zbyt krótko przyciętych pazurach. Idealnie zabezpiecza rany przed zabrudzeniem i zainfekowaniem. Dodatek arniki działa przeciwbólowo i przyspiesza gojenie, dodatek gorzkich ziół zniechęca zwierzę do lizania i wygryzania ran.

Więcej…

PAW BALM

Antypoślizgowy balsam do pielęgnacji łap

Unikalny preparat do pielęgnacji łap. Dzięki zastosowaniu lanoliny, wosku pszczelego, witaminy E, a także wyciągu z arniki i żywokostu, balsam odżywia opuszki łap oraz zabezpiecza je przed uszkodzeniem i podrażnieniem. Pomaga zachować elastyczność, zmniejsza ryzyko skaleczeń a w okresie zimowym łagodzi drażniące działanie soli.

Więcej…